Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

4 червня покаже, чи здатна ЛОО УНП змінитися на краще та обрати новий курс, нові обличчя українських правих – Петро Ласійчук

Петро Ласійчук, один із лідерів ЛОО УНП, кандидат на голову ЛОО УНП, голова Ради директорів Інституту досліджень суспільних процесів, коментуючи ситуацію у Львівській обласній організації УНП, виступаючи на конференції УНП у Перемишлянському районі, заявив: «На 4 червня цього року у Львівській обласній організації УНП відбудуться звітно-виборні збори. Ту складну ситуацію, у якій опинилась ЛОО УНП спричинила «ефективна діяльність» нині діючого голови ЛОО УНП Олекси Гудими. На моє тверде переконання, за фактичний програш партії на Львівщині повинен нести персональну відповідальність теперішній голова обласної організації – екс-народний депутат України Олександр Гудима».
 Як приклад подібного виявлення позиції Петро Ласійчук навів порівняння активної діяльності голів обласних організацій УНП у виборчій кампанії у наших сусідів: Тернополя, волинян, прикарпатців та фактичну бездіяльність у Львівській області у період виборчої кампанії 2006 року нині діючого голови ЛОО УНП Олекси Гудими. Останній був сконцентрований виключно на виборах львівського міського голови.
 «Питання у тому, що навіть кампанія на посаду міського голови Львова велась відірвано від Українського Народного Блоку Костенка-Плюща. Ми бачили лише Олексу Гудиму. Про УНБ Костенка-Плюща в агітаційній продукції з’явилась інформація лише під завісу виборчої кампанії. Чи здатний такий лідер працювати уже у найближчому майбутті? Напевне, що ні», — вважає Петро Ласійчук, один із кандидатів на голову ЛОО Української народної партії.
 На думку Петра Ласійчука, «українські праві, найсильнішою партійною організацією котрих є Українська Народна Партія, підвівши підсумки, зробивши висновки, задля повернення українських правих до впливу на формування та прийняття політичних рішень на національному рівні, просто зобов’язана «народити» нові обличчя. Повинні з’явитися нові обличчя українських правих. Ідейні, патріотичні, високопрофесійні, успішні». Про це повідомила прес-служба кандидата на голову ЛОО УНП.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ