Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

5 причин придбати ноутбук-планшет замість стандартного планшета

Ноутбуки-трансформери — багатофункціональні «гібриди». У них чимало спільного з планшетниками: компактні розміри та підтримка сенсорного введення даних. Дизайн в обох різновидів лаконічний, відповідає модним тенденціям. Є суттєві відмінності, через які моделі формату 2 в 1 краще підходять для повсякденного використання.

Продуктивність

У простих моноблокових планшетів апаратне забезпечення мобільного класу. Комп’ютерне неможливо встановити через обмежену ефективність охолодження та малу місткість корпусу.

У ноутбуків, які конвертуються, — повноцінне продуктивне «залізо», орієнтоване на навантаження. Зустрічаються навіть конфігурації з дискретною відеокартою для ігор та роботи з графікою.

Перевірені виробники

Планшети виготовляти простіше, можна заощаджувати на складниках. Саме тому на ринку представлені десятки брендів. Серед них чимало ноунеймів, яким складно довіряти. Створенням портативних трансформерів займаються переважно відомі виробники. Серед їхніх переваг: грамотний підхід до вибору матеріалів і запчастин, злагоджені виробничі процеси, розвиток фірмових технологій.

Моделі з оптимальним співвідношенням ціни та якості пропонують компанії Asus, Acer, Lenovo, Dell, HP. Можна вибрати ноутбук-планшет HP за маркою процесора, розміром діагоналі, кольором.

Функціональна сумісність

У сенсорних «таблеток» зазвичай не більше двох роз’ємів. Один для заряджання та підключення периферійного оснащення, інший — для дротових навушників і гарнітур. Трансформери з такими самими портами, як і повнорозмірні ноутбуки.

  • HDMI — для мультимедійного обладнання;
  • USB-A — для контролерів, флешок, пристроїв друку;
  • USB-C — під швидкісні зовнішні накопичувачі, портативні зарядні пристрої, зовнішні монітори;
  • Thunderbolt — для передачі даних і заряджання гаджетів від ноута;
  • mini-Jack забезпечує взаємодію з аудіо оснащенням.

Розмір діагоналі

У ноутів більші дисплеї та ширші можливості відображення. Діапазон діагоналей від 10 до 16 дюймів. Частота — 60 або 120 Гц. Роздільна здатність стартує від Full HD. Яскравість, як годиться, регулюється вручну та автоматично. Підтримується HDR, а також технології мінімізації шкідливого для очей світла, колірної валідації, компенсації спотворень.

Кількість оперативної пам’яті

Оперативка забезпечує стабільну багатозадачність. Якщо Гігабайтів не вистачає, пристрій починає гальмувати.

  1. Планшетникам для повноцінної роботи потрібно 6-8 Гігабайт. Бюджетному базовому класу вистачає 3-4 Гб. У флагманів в запасі до 16 гігабайтів, а моделі на 32 Гб зустрічаються рідше.
  2. Лептопи переважно стартують від 8 гігабайтів. Менше ставити немає сенсу, адже сучасні програми та ігри потребують значних ресурсів. Найпопулярніші збирання мають 16 і 32 Гб. А максимум сягає 64 Гб. Здебільшого пам’ять розпаяна на материнській платі та не передбачає апгрейду.

Вагома перевага планшетів — ціна. Вони дешевші, бо простіші. Водночас 2 в 1 набагато практичніші та ергономічніші, тому переплата виправдана на 100%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ