Слухай онлайн
Cуспільство

800-літній ювілей Бібрки відсвяткують на державному рівні: випустять марку, відкарбують монету, ще й грошей дадуть

Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про відзначення 800-річчя заснування м. Бібрки Львівської області та 540-річчя надання місту Магдебурзького права", – повідомило Інформаційне управління ВР.

 

Згідно з постановою, Кабінету Міністрів України доручається підготувати розпорядження про відзначення 800-ої річниці заснування міста Бібрка та 540-річчя надання місту Магдебурзького права, врахувавши при підготовці Державного бюджету України на 2010-2011 роки видатки на проведення заходів святкування цих визначних подій.

 

Крім того, пропонується у двотижневий термін після створення організаційного комітету розробити та затвердити план заходів з відзначення на державному рівні 800-річчя міста Бібрка Перемишлянського району Львівської області та 540-річчя надання місту Магдебурзького права.

 

Передбачається також провести урочисті збори за участю Міністерства культури і мистецтв, Міністерства освіти і науки України, широкого кола державних діячів, громадських організацій, діячів культури та мистецтв України, а також науково-дослілницькі роботи і популяризації культурного надбання міста Бібрка.

 

Державному комітету телебачення та радіомовлення України рекомендується забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації підготовки та відзначення 800-річчя заснування міста Бібрка Перемишлянського району Львівської області та 540-річчя надання місту Магдебурзького права.

 

Національному банку України пропонується виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 800-річчю заснування міста Бібрка та 540-річчя надання місту Магдебурзького права.

 

Українському державному підприємству поштового зв?язку "Укрпошта" запропоновано видати серію поштових марок, присвячених 800-річчю заснування міста Бібрка та 540-річчя надання місту Магдебурзького права.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ