Слухай онлайн
Cуспільство

9-10 травня відбудеться Міжнародний конгрес родини

9-11 травня 2006 року у м. Києві проходитиме ХХІІ Міжнародний конгрес родини на тему „Родина – спільнота любові“. У зв’язку з цим Митрополича комісія для справ сім’ї Української Греко-Католицької Церкви з благословення Блаженнішого Любомира, Глави Української Греко-Католицької Церкви, та у співпраці з фундаціями „Світова організація для справ сім’ї“ та „Родина - надія майбутнього“ із залученням відповідних спеціалістів державних та громадських структур планує провести ХХІІ Міжнародний конгрес родини у м. Києві. Його організатори ставлять перед собою таку мету:
- представити на державному рівні християнський погляд на подружжя і сім’ю та важливість останніх у процесі побудові здорового суспільства;
- проаналізувати теперішнє становище сім’ї та подружжя в Україні;
- обмінюватися досвідом з іншими країнами щодо праці з родинами на державному та церковному рівнях;
- спільно шукати практичні вирішення проблем сім’ї та подружжя.
У Конгресі візьмуть участь представники усіх християнських Церков і конфесій України, інших віровизнань, державної влади, громадських та державних прородинних організацій з України та з-за кордону і засобів масової інформації - всього близько 500 осіб.
Цей захід є продовженням конгресів родин, які з 80-х років ХХ століття відбуваються в усьому світі. Перші конгреси пройшли в Латинській Америці з ініціативи п. Мерседес Вілсон (Гватемала) та Крістін Йолмер (Венесуела) та швидко отримали міжнародне поширення. Відтак для підготовки та проведення наступних конгресів була створена Світова організація для справ сім’ї (World Organization for the Family). З 1992 року в організації таких заходів також бере участь фундація „Родина - надія майбутнього“ (Family, Hope for Tomorrow), яка активно спричинилася до проведення конгресів у Варшаві (1994), Москві (1999) та Любліні (2004).
Метою цих конгресів є обговорення та спільний пошук можливих шляхів вирішення проблем, пов’язаних з родиною та подружжям, у світлі християнських цінностей. Такі заходи стають нагодою для зустрічі та обміну досвідом як між окремими особами, так і між організаціями, які працюють для розвитку родини. Про це повідомив прес-секретаріат Глави УГКЦ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ