Адміністрація ВАТ Іскра підтвердила факт самогубства на підприємстві
Слухай онлайн
Cуспільство

Адміністрація ВАТ „Іскра” підтвердила факт самогубства на підприємстві

Адміністрація ВАТ „Іскра” підтвердила факт самогубства на підприємстві, що стався 15 травня цього року о 8.35. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби підприємства.
В повідомленні йдеться, що працівниця В.Г., 1972 року народження, прийшла на роботу о 7.55 год. О 8.00 год. зняла свій робочий кабінет із сигналізації. Через 35 хв. працівники підприємства почули сильний хлопок, який виник від удару тіла об дах першого поверху. О 12.15 год. тіло загиблої відвезли в морг.
Зараз правоохоронні органи проводять слідство. Висновки щодо трагічного випадку можуть бути зроблені лише після проведеної судово-медичної експертизи. Слідство проводить прокуратура Сихівського району м. Львова.
Працівниця В.Г., 1972 року народження, працювала на підприємстві з 1991 року.  З 2002 року  – працівник комерційної служби, економіст з матеріально-технічного постачання I категорії.
Як повідомляло „Гал-info”, сьогодні з восьмого поверху адміністративного комплексу ВАТ «Іскра» викинулися працівниця,  племінниця голови товариства колишніх працівників «Іскри» - акціонерів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...