Слухай онлайн
Економіка

"АероСвіт" виключено з системи взаєморозрахунків IATA

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) виключила авіакомпанію "АероСвіт" з системи взаєморозрахунків між авіакомпаніями та агентами з продажу авіаперевезень (BSP) і заарештувала до 7 млн дол. за продаж квитків. Про це повідомив голова Державіаслужби Анатолій Колісник.

"Про те, що BSP припинила обслуговування компанії "АероСвіт" - це ініціатива BSP... для того, щоб зменшити ризики для пасажирів, і якщо не відбуваються рейси, BSP повинна дати компенсацію пасажирам. Через це BSP арештувала певну частину грошей - приблизно 6-7 млн дол. і припинила подальше обслуговування, хоча такі кроки, зазвичай, бувають м'якші", - сказав Колісник.

Як повідомлялося, авіакомпанія "АероСвіт" в останні дні була змушена скасувати низку рейсів через призупинення обслуговування в деяких аеропортах, зокрема у Варшаві, Стокгольмі, Копенгагені, Тель-Авіві.

Раніше, 29 грудня 2012 р., Господарський суд Київської області розпочав провадження у справі про банкрутство авіакомпанії "АероСвіт". Виробництво почате після розгляду відповідної заяви від авіакомпанії.

РБК-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ