Слухай онлайн
Економіка

Аграріїв Львівщини закликають брати участь у земельних аукціонах

23 березня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 3 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Про це інформує пресслужба Львівської ОДА.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

- на території Липницької сільської ради Жовківського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 6,0 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 342,51 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/62714.  

- на території Новокам'янської сільської ради Жовківського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 4,47 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2276,65 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/62717

- на території Новокам'янської сільської ради Жовківського району. Площа ділянки, що пропонується на торгах – 3,79 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 1155,00 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/62719

Місце проведення торгів: Львівська область, м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою: м. Львів, вул. Сахарова,46.

Останній день прийому заяв 17 березня 2021 р. до 16 год. 30 хв.

«Земельні торги дозволяють сільськогосподарському підприємству – збільшити площу земельного банку, а для місцевої ради – додаткові надходження до бюджету», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ