Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Акціонери „БродАгроОйл” продали 48% акцій компанії „Канді Груп Інтернешенл”

Акціонери СП „БродАгроОйл” продали 48% акцій компанії „Канді Груп Інтернешенл”. Про це „Гал-info” повідомив начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури ЛОДА Ростислав Сорока. За його словами, таке рішення було прийнято на загальних зборах акціонерів.
  Як повідомляло «Гал-info», на загальних зборах акціонерів, які відбулися 31 липня, розглядали питання про продаж акцій; зміни до статуту; затвердження внутрішніх положень; зміна структури і затвердження членів виконавчих органів; затвердження наглядової ради; затвердження ревізійної комісії; затвердження кредитного договору. Та було вирішено, що правління складатиметься з шести чоловік; наглядова рада — трьох; ревізійна комісія — трьох. Склад правління, наглядової ради та ревізійної комісії не затверджували.
         Нагадаємо, що інвесторами АТ „БродАгроОйл” виступають чотири компанії: ComOxy L.L.C. (Texas, USA), Bortex Enterprises (California, USA), ТзОВ Арголіт (Львів, Україна) та ЗАТ „СТЕК” концерну „Енергокомплекс” (Київ, Україна).
     Планується, що підприємство матиме потужність переробки 8 млн тонн сирої нафти на рік. Сировина постачатиметься на НПЗ з близькосхідних або каспійських джерел з частковим використанням російської нафти. Загальна інвестиційна вартість проекту становитиме понад 3 млрд доларів США. Термін реалізації 1-ї черги проекту — 2,5 роки.
      При „БродАгроОйл” також створять близько 10 переробних підприємств. Зокрема це: м’ясо-консервний комбінат, овочево-сушильний консервний комбінат, комбінат з переробки зернових, цукровий завод, пивзавод, підприємство з виробництва води-соків, молокозавод, тепличне господарство, виробництво біопалива, комбікормовий завод. Це дозволить створити понад 30 тисяч нових робочих місць.
      30% об’єктів „БродАгроОйл” будуть розташовані на території Рівненської області. На території Рівненської області (Радивилівський район) будуть розміщені харчопереробні підприємства і, швидше за все, робітниче містечко, а також з території Рівненщини тягнутимуть водозабір.
    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ