Слухай онлайн
Економіка

АМКУ пообіцяв перевірити "Київстар" у разі підвищення тарифів

Антимонопольний комітет України (АМКУ) почне перевірку мобільного оператора "Київстар", якщо він підвищить тарифи на свої послуги з 1 лютого. Про це повідомив голова АМКУ Василь Цушко на прес-конференції 28 січня.

"Якщо буде факт підвищення тарифів, після цього ми приступимо до вивчення питання. Якщо, те, що вони декларують, почне діяти, нам потрібно буде приблизно 10 днів подивитися, чи дійсно це так і потім ми приступимо до дослідження ринку, щоб сказати: так, вони порушують", - сказав Цушко.

У свою чергу заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін сказав, що зараз комітет вивчає, на якій підставі оператор хоче підвищувати тарифи і через півтора тижні комітет посилено візьметься за це питання. "Прибутковість компанії повинна відповідати платоспроможності населення. Максимізація прибутку за рахунок доходів населення шляхом використання домінуючого положення на даному етапі неприпустима. На даний момент ми моніторимо всі заяви великого мобільного оператора "Київстар" про збільшення цін на внутрішні послуги у своїх тарифних планах... Ми вивчаємо всі заяви, за рахунок чого існує обґрунтованість підвищення цін... Через тиждень-півтора вже конкретно приступимо до дослідження, відповідно з процесуальними нормами, у зв'язку із заявою "Київстару" - сказав Кузьмін.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що "Київстар" у наступному місяці підвищує тарифи у 50 тарифних планах.

Абоненти компанії почали отримувати повідомлення про зміну умов тарифних планів. У "Київстарі" підтвердили цю інформацію, але відмовилися повідомляти, якої саме частки абонентської бази торкнеться підвищення цін.

ZN.UA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ