Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Андрій Гнида не бачить необхідності відбирати у голів ТВК їхніх повноважень щодо проведення першої сесії ради відповідного рівня

Керівник юридичного відділу благодійного фонду „Твоє право” Андрій Гнида не бачить необхідності змінювати Закон України про місцеве самоврядування в частині повноважень голови територіальної виборчої комісії щодо проведення першої сесії ради перед обранням голови, заступника та постійних комісій. Про це він розповів у коментарі „Гал-info”.

Варто нагадати, що  представники фракції Партії регіонів пропонують парламенту дозволити районним і обласним радам обирати своїх голів і формувати постійні комісії без участі керівників територіальних виборчих комісій у разі, якщо останні саботують цей процес. Проект закону передбачає надання депутатам районних і обласних рад право обирати зі свого складу головуючого і самостійно продовжувати процедуру обрання голів у разі, коли вони не обрані протягом двох тижнів.
Андрій Гнида вважає, що процес саботажу головами ТВК обрання керівництва ради не є тенденційним, тому внесення змін до відповідного закону не є крайньою необхідністю.
Відповідний законопроект, ініційований депутатами фракції Олегом Царьовим і Миколою Янковським (фракція Партії регіонів), зареєстрований у Верховній Раді.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...