Андрій Парубій надав докази що кримінальна справа проти нього закрита
Слухай онлайн
Політика

Андрій Парубій надав докази, що кримінальна справа проти нього закрита

Заступник голови Львівської облради Андрій Парубій під час прес-конференції надав докази того, що кримінальна справа проти нього закрита і у так званий чорний список Луценка він потрапив випадково.
За його словами, кримінальна справа була відкрита проти нього ще у 1997 році за участь у сутичці під час мітингу біля пам’ятника Івану Франку. „Я тоді був головою організації „Патріот України” і ми отримали інформацію, що привезені люди для створення сутичок з ОУН-УПА, які проводили мітинг до річниці голодомору. Ми тоді виступили на їхній захист”, — розповів Андрій Парубій.
За його словами, у 1998 році відбувся розгляд справи у Калуші, бо у Львові судове засідання не відбулося через численний мітинг, і справу через відсутність складу злочину направили на дорозслідування.
Андрій Парубій розповідає, що під час подій 2004 року йому погрожували відновити справу. А 25 червня 2005 року Галицький районний суд розглянув справу по суті і згодом її закрив. Судимість з Андрія Парубія теж було знято.
Причиною, чому цього не знав Юрій Луценко, формуючи списки, стала, за словами Андрія Парубія, звичайна бюрократична тяганина: рішення суду не було передане до інформаційного центру УМВСУ і коли робився запит, його не було в базі.
Уже до вечора інформація має бути занесена в базу. При цьому Андрій Парубій додав, що хотів би, аби спростування дала „Українська правда”, яка оприлюднювала „чорні списки”, а також і Юрій Луценко.
Також він висловив сподівання, що найближчим часом будуть зняті судимості і закриті кримінальні справи тих, хто боровся з кумівським режимом. Оскільки йому дуже прикро, що справи цих людей у списках депутатів ставляться у один ряд зі злочинами такими, як, наприклад, у Януковича.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...