Слухай онлайн
Політика

Андрій Садовий: Голова Львівської облради вийшов з оргкомітету, щоб зосередитись на важливіших питаннях в роботі ЛОР

Мер Львова Андрій Садовий вважає, що голова ЛОР Мирослав Сеник вийшов зі складу організаційного комітету з підготовки до Євро-2012, щоб сконцентруватися на більш важливих питаннях, які на сьогодні є в обласній раді.
„Зараз триває дуже складний процес: напрацювання нової програми, як і міської, яка прийнята виконкомом, так і обласної. І цей процес потребує великої роботи.
З іншого боку - створений оргкомітет, створені різні громадські комітети, наглядові ради, які хочуть контролювати цей процес, аби в той чи інший спосіб мати до цього відношення. І дійсно в цьому всьому є забагато хаотичності. Найбільша відповідальність, звичайно, є на містах. Але, якщо говорити про функціонування трафіку по дорогах області, про транспортні коридори, прикордонні переходи, то це лежить на обласній адміністрації. Можливо, пан Мирослав просто вирішив сконцентруватися на більш важливих питаннях, які на сьогодні є в обласній раді”, - вважає міський голова.
Нагадаємо, сьогодні голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник офіційно вийшов зі складу оргкомітету з підготовки до «Євро – 2012». Як йдеться у повідомленні прес-служби облради, „оскільки оргкомітет, створений розпорядженням голови ЛОДА, не веде активної діяльності, не проводить засідання, то голова Львівської обласної ради не бачить змісту перебувати у складі даного оргкомітету, який не працює над виконанням покладених на нього завдань”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ