Андрій Садовий обіцяє зробите все можливе щоб захистити львівян від зростання цін на газ
Слухай онлайн
Політика

Андрій Садовий обіцяє зробите все можливе, щоб захистити львів’ян від зростання цін на газ

Міський голова Львова Андрій Садовий звертатиметься до уряду з проханням вирішити проблему, яка постане перед громадянами у зв’язку з підвищенням цін на газ.
«Я мав розмову з фахівцями і, за їхньою інформацією, на початок вересня ціна за газ буде близько тисячі гривень за метр кубічний, а до кінця року вона може плавно дійти до 230 доларів. Тобто ціни на тепло зростуть у чотири рази», – сказав сьогодні, 25 травня, під час брифінгу Андрій Садовий. Він порадив львів’янам встановлювати лічильники на тепло і пообіцяв відновити програму, згідно з якою мешканці сплачуватимуть лише 50% вартості встановлення лічильника, решту коштів надаватиме місто. Зі свого боку, міський голова пообіцяв робити все можливе, щоб захистити мешканців Львова: «Я піду на будь-який крайній крок в межах чинного законодавства України”, – сказав Андрій Садовий.
За його словами, вже три дні поспіль у Ратуші відбуваються нараді з приводу підвищення цін на газ.
Нагадаємо, згідно з постановою Національної комісії з регулювання електроенергетики № 400 і 401 від 30.03.06 та  постанов уряду № 128 від 9.02.06 і № 605 від 29.04.06, з 1 травня підвищено ціни і тарифи на газ і електроенергію для населення на 25%, а з 1 липня 2006 року  вартість газу підвищується ще в два рази. 23 та 24 травня у Львові тривали акції протесту просфпілкових організацій та соціалістів проти необґрунтованого підвищення тарифів на газ та електроенергію.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...