Андрій Садовий пообіцяв що до кінця року нічний Львів буде максимально освітлено
Слухай онлайн
Політика

Андрій Садовий пообіцяв, що до кінця року нічний Львів буде максимально освітлено

Тетяна Крушельницька вимагає надати інформацію про освітлення львівських вулиць у нічний час і з відповідним запитом депутат міськради звернулася сьогодні під час сесії Львівської міської ради.

За словами Тетяни Крушельницької, як вона зауважила, дуже багато вулиць Львова і не тільки на окраїнах, а й в центральній частині міста, ввечері не освітлюються, отож депутат попросила, щоб до наступного засідання сесії депутатському корпусу надали інформацію про те, чому в нічний час у Львові не освітлюється дуже багато вулиць.
Як запевнив міський голова Андрій Садовий, до кінця цього року міська влада максимально освітлить нічний Львів. „Справді, освітлення нічного Львова - це дуже велика проблема, ми вже неодноразово порушували це питання, і виявилося, що за нічне освітлення місто сплачує аж 27 коп. за кілоВатт, в той час, як мало би платити 7 копійок. Причиною того, що ми так сильно переплачуємо, є те, що не встановлено спеціальних лічильників, отож зараз разом із керівництвом „Львівсвітла” ми це питання вирішуємо”, — наголосив Андрій Садовий.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...