Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Андрій Садовий відзначив Подяками викладачів Львівського держуніверситету фізичної культури з нагоди 60-річчя від дня заснування ВНЗу

Львівський міський голова Андрій Садовий під час урочистої академії у Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відзначив Подяками викладачів Львівського державного університету фізичної культури з нагоди 60-річчя від дня заснування ВНЗу – повідомили „Гал-іnfо” у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.
За багатолітню сумлінну працю на зміцнення та розвиток фізкультури та спорту та з нагоди 60-річчя від дня заснування університету Подяки отримали: професор кафедри української та іноземних мов Софія Денисенко, доцент кафедри теорії та методики легкої атлетики Михайло Микіч, старші викладачі кафедри теорії і методики фехтування, боксу та національних одноборств Микола Величкович та Ігор Богдан, старші викладачі кафедри теорії та методики легкої атлетики Мирослав Павлось і Віктор Прокопенко, начальник відділу кадрів Ольга Дуда.
З вітальними словами виступили ректор університетту Мирослав Герцик, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, заступник голови ЛОДА Ярослав Пітко, представник Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Лещенко. З привітальним словом виступив випускник університету, народний депутат України Ярослав Кендзьор.
Завтра, вперше за історію ВНЗу, відбудеться зустріч випускників, на якій, за словами Мирослава Герцика, очікується близько 1000 осіб.
Львівський державний інститут фізичної культури заснований у 1946 році, і є єдиним вищим навчальним закладом такого профілю IV-го рівня акредитації на Західній Україні.
     Сьогодні в інституті працює 164 викладачі (з них 3 члени-кореспонденти галузевих академій наук, 11 докторів наук і професорів, 80 кандитатів наук і доцентів, 13 заслужених тренерів).
     На трьох факультетах (спортивному, педагогічному та заочного навчання) навчається близько 1800 студентів. Інститут здійснює підготовку кадрів за напрямом професійного спрямування «Фізичне виховання і спорт» зі спеціальностей: «Фізичне виховання», «Олімпійський та професійний спорт», «Фізична реабілітація».
     За роки існування в інституті підготовлено понад 12 000 фахівців. З-поміж випускників вузу 104 чемпіони та призери чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських Ігор, 27 заслужених майстрів спорту, понад 130 майстрів спорту міжнародного класу, 121 заслужений тренер, 5 заслужених працівників фізичної культури та спорту. Серед найбільш відомих його випускників — В.Чукарін, Є.Череповський, В.Станкович, І.Тер-Ованесян, М.Сливінський, П.Ледньов, І.Бремель, Б.Макуц, С.Марцинків, В.Іванчук, В.Береза, А.Гусін, Ю.Харківська.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...