Слухай онлайн
Політика

Андрій Садовий візьме участь у зустрічі з міськими головами обласних центрів України у Дніпропетровську

У п’ятницю, 9 червня, міський голова Львова Андрій Садовий візьме участь у зустрічі з міськими головами обласних центрів України, яка відбудеться у Дніпропетровську. Про це повідомили у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.
Основна мета зустрічі - виробити спільний план дій щодо ситуації з підвищенням тарифів на енергоносії. „Ситуація з підвищенням тарифів – на межі критичної, тому міські голови України вирішили об’єднатися і спільно захищати інтереси мешканців міст”,  - зазначив Андрій Садовий.
Минулої п’ятниці міський голова Андрій Садовий взяв участь у нараді під головуванням прем’єр-міністра України Юрія Єханурова. На нараді обговорювали питання підвищення цін на енергоносії та наслідки такого підвищення. Міський голова повідомив, що під час зустрічі, на жаль, не вдалося знайти розв’язання проблеми. „У результаті обговорення міські голови України чітко задекларували свою позицію – держава не має права скидати увесь тягар підвищення цін на енергоносії на міста, адже тут просто немає коштів, аби покрити таке різке і значне підвищення тарифів”, - зазначив Андрій Садовий.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...