Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Андрій Садовий звернувся до мешканців Львова, керівників райадміністрацій, ЖЕКів, підприємств із закликом долучитися до прибирання міста

Андрій Садовий об’їздив майже усі райони міста і спостерігав за процесом підготовки Львова до Великодня. Він зазначив, що місто не зовсім готове до свята, тому й вирішив ще раз звернутися до керівників районних адміністрацій, ЖЕКів, підприємств та мешканців міста.  Пповідомляє прес-служба Андрія Садового.
Зокрема, у своєму зверненні Андрій Садовий зазначив: “Шановні львів’яни, напередодні Великодня хочу звернутися до Вас із проханням подбати про наше місто і підготувати його до свята. Нам потрібно навести лад на територіях підприємств та організацій, прибрати ділянки біля магазинів і кафе, подбати про чистоту у подвір’ях наших будинків.
Наш  спільний обов’язок – гідно підготувати Львів до свята. Саме тому я звертаюся до кожного керівника підприємства чи організації із закликом прибрати свої ділянки. Окремо звертаюся до голів районних адміністрацій та керівників ЖЕКів з проханням організувати і очолити цю роботу на місцях. Закликаю кожного мешканця міста Львова взяти участь у наведенні порядку і прибиранні територій навколо своїх будинків. Нехай кожен озирнеться навколо себе. Чи прибрано біля його помешкання? Чи не розкидали його діти сміття у подвір’ї? Чи не зламали поштових скриньок? Прибрати і полагодити це ми повинні разом.
Нехай порядок у місті кожен почне із себе, а ще заохотить до цього свого сусіда. “Самопоміч” також не стоятиме осторонь: активісти та волонтери об’єднання долучаться до прибирання міста. Я буду вдячний усім за допомогу в підготовці Львова до величного свята Христового Воскресіння. Дорогі львів’яни! До свята залишилися лічені дні. Не будьте байдужими. Подбайте про чистоту  у своєму куточку рідного міста.”
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...