Андрій Шніцар вирішив не позиватися до ЗМІ але збільшив суму моральної шкоди від Сергія Уварова
Слухай онлайн
Політика

Андрій Шніцар вирішив не позиватися до ЗМІ, але збільшив суму моральної шкоди від Сергія Уварова

Депутат новообраної Винниківської міської ради Андрій Шніцар, як і обіцяв, звернувся до суду з позовом до колишнього міського голови Винник Сергія Уварова щодо образи честі та гідності. Щоправда, він дещо змінив свої первинні плани і збільшив суму морального відшкодування з 1 грн до 1699 грн.

Своє рішення Андрій Шніцар пояснив «Гал-info» так: «Після розмов з депутатами міської ради я зрозумів, що такий моральний урок на Уварова не вплине, а сума в 1699 грн бодай трохи відіб’ється на його фінансах. Плюс витрати на адвоката. Хай людина, яка не вміє спілкуватися, хоча б заплатить за це».
Андрій Шніцар вирішив також не позиватися з Інтернет-виданням «Вголос» та Агентством новин «Прес-тайм», які оприлюднили інформацію, яку він вважає образливою. «Ці ЗМІ свідомо надрукували ту статтю, щоб попіаритися. І мій позов буде для них лише додатковою рекламою», – сказав «Гал-info» Андрій Шніцар.

Як вже повідомляло «Гал-info», підставою позову Андрія Шніцара до Сергія Уварова став матеріал, оприлюднений на «Вголосі» 28 березня 2006 року в розділі «Хреніка»  під заголовком «Уваров помітив у винниківському НСНУ голубих і бісексуалів», де зокрема було зазначено, що кандидат Андрій Шніцар «приходив на дільницю у нетверезому стані і копав ногами столи, рвав бюлетені і кричав, що „я вже недоторканий”. Раніше Андрій Шніцар планував вимагати від Сергія Уварова відшкодувати моральну шкоду в розмірі 1 гривні, а від «Вголосу» та «Прес-тайму» – спростувати недостовірну інформацію.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...