Слухай онлайн
");
Політика

Апеляційний суд підтвердив: вибори до Винниківської міської ради дійсні

Сьогодні, 14 квітня, Апеляційний суд Львівської області відхилив скаргу представників ВО «Свобода» та залишив у силі рішення Личаківського районного суду Львова, згідно з яким вибори депутатів Винниківської міської ради визнано дійсними.
Теоретично, рішення Апеляційного суду мало би поставити крапку в історії з оскарженням дійсності виборів у Винниках, а ТВК у якнайкоротші строки офіційно встановити результати виборів депутатів до міської ради. Проте, як зазначив у коментарі «Гал-info» адвокат, кандидат в депутати Винниківської міської ради Богдан Бень: «Передбачити дії Винниківської ТВК досить складно, адже вона не діє в межах закону. Фантазії членів ТВК може вистачити і на інші речі». Сьогодні о 18.00 Винниківська ТВК має розпочати своє засідання. Богдан Бень стверджує, що встановити результати виборів ТВК мала б вже сьогодні.
Нагадаємо, що Винниківська ТВК задовольнила скаргу Партії Регіонів, Блоку «Не так!», СДПУ(о) та ВО «Сводоба» і визнала вибори депутатів Винниківської міської ради недійсними через численні порушення. 6 квітня Личаківський районний суд Львова у справі за позовом ГП «Пора», БЮТ та особисто кандидата в депутати Винниківської міської ради від НСНУ Богдана Беня скасував рішення Винниківської міської ТВК про визнання виборів до Винниківської міської ради недійсними та зобов’язав Винниківську міську ТВК встановити результати виборів. Після чого ВО «Свобода» подало апеляційну скаргу.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");