Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

«Аргумент Влада» визначила 100 найвпливовіших особистостей Львівщини

100 найвпливовіших особистостей Львівщини визначила газета «Аргумент Влада» у своєму проекті «Топ-100». Як повідомив 9 березня під час прес-конференції шеф-редактор «Аргумент Влади» Тарас Смакула, проект «АВ» «Топ-100» — це перший подібний проект на теренах Західної України, щось схоже проводили лише київські видання «Кореспондент» та «Інвестгазета».
«Ми дуже довго працювали над цим проектом, буквально по частинках збирали інформацію про кожну людину, яка увійшла в наш рейтинг, залучали до роботи провідних львівських та київських експертів. Щоправда, перш за все — це все-таки погляд творчого колективу «Аргумент Влади» і з нашими рейтингами хтось може буде не згідним», — зазначив головний редактор «АВ» Остап Дроздов.
За словами Тараса Смакули, журнал «Топ-10» надійде у продаж уже з 10 березня за ціною 2,95 за один примірник.
«Випуск журналу нам коштував, звичайно, значно дорожче, але «Топ-100» — це насамперед іміджевий проект, а не комерційний. Просто в майбутньому ми плануємо визначати і інших «най» нашої області і зараз хочемо подивитися на реакцію на цей рейтинг громадськості та політиків Львівщини», — говорить Тарас Смакула.
За словами Остапа Дроздова, наступний номер журналу «Топ-100» слід очікувати приблизно влітку. Як додав Тарас Смакула, можливо, це буде «Топ-100» найбагатших людей Львівщини.
 Як вважає «АВ», найвпливовішою людиною Львівщини є голова Львівської ОДА Петро Олійник, 2-й — почесний президент ФК «Карпати» нардеп Петро Димінський, 3-й —  міністр Кабінету Міністрів Богдан Буца, 4-й — глава УГКЦ Блаженніший Любомир Кардинал Гузар і замикає п’ятірку лідер ГО «Самопоміч» Андрій Садовий.
«Найвпливовіших людей Львівщини ми в першу чергу визначали за їхнім впливом на громадську думку та місцеві засоби масової інформації і вже на другому плані при визначення був вплив тієї чи іншої людини на органи влади, що у всіх подібних рейтингах завжди вважається визначальним», — наголосив редактор відділу аналітики «АВ» Всеволод Поліщук.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ