Слухай онлайн
Економіка

Асоціація фермерів та приватних землевласників України планує провести всеукраїнську акцію, пов’язану з м’ясними та молочними кризами

Асоціація фермерів та приватних землевласників України планує провести всеукраїнську акцію, пов’язану з м’ясними та молочними кризами. Про це «Гал-info» повідомив президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич.
За його словами, готується звернення до Президента України Віктора Ющенка з проханням вплинути на цінову політику на ринку молока та ринку реалізації м’яса. «Ми надалі будемо мати м’ясні та молочні кризи, цінову політику на ринку молока та ринку реалізації м’яса  потрібно  врегульовувати», - сказав Іван Томич.
На 16 з’їзді Асоціація фермерів та приватних землевласників  України було прийняте рішення про зустріч з Президентом України, оскільки, на думку фермерів, Президента дезінформують про стан сільського  господарства в державі. «Хтось зацікавлений у тому, щоб до Президента не доходила достовірна інформація”, - сказав Іван Томич. 
Іван Томич додав, що сьогодні, 20 червня, був проведений  дев’ятий з’їзд «Вільних селян та підприємців», на з’їзді вирішили також підтримати всеукраїнську акцію протесту проти стану, яка склалася на ринку молока та м’яса
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...