Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Автомайдан збільшить кількість акцій у відповідь на скандальні закони

Незважаючи на десятки судових засідань щодо позбавлення активістів прав на водіння, Автомайдан не припинить своєї роботи і збільшить кількість акцій. Про це заявив один з організаторів Автомайдану Дмитро Булатов.

За словами Булатова, "влада не перестає дивувати". Останнім "сюрпризом", сказав він, стала законодавча заборона діяльності Автомайдану. Так Булатов розцінює ухвалення скандальних законів у парламенті, зокрема - №3879, яким вводиться контроль і заборони на рух у колонах, блокування доріг та пікети приватних будинків чиновників і суддів. "Якщо ви прочитаєте цей закон і подивитеся на історію Автомайдану за останні півтора місяці, то побачите тотожні речі. Ви побачите, що прояви Автомайдану прописані у вигляді заборон у цьому законі", - сказав Булатов.

Як повідомлялося, прийнятий Радою і підписаний президентом закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і процесуальні закони про додаткові заходи захисту безпеки громадян" (реєстр. №3879) передбачає, зокрема, що рух у автоколоннах з більш ніж 5 авто без узгодження з МВС карається штрафом. Участь у масових акціях у масці тягне за собою накладення штрафу або адмінарешт. Також вирішено посилити покарання за захоплення адмінбудівель і участь у масових заворушеннях.

DT.UA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ