Слухай онлайн
Cуспільство

Авторів креативних ідей запрошують до участі у грі „Львів – місто майбутнього”

Першу інтерактивну гру „Львів - місто майбутнього” проведуть у Львові 26-27 лютого. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.
У ході гри 25 молодих мешканців Львова матимуть можливість у командній роботі запропонувати 5 креативних ідей про те, як змінити обличчя міста.
„Зберуться люди з різних середовищ, які зможуть сформувати нове бачення. Цього разу для реструктуризації ми вибрали старе трамвайне депо на Вітовського. Раніше у планах його реконструкції подавалися лише односторонні ідеї, а тут ми хочемо побачити нову концепцію”, – сказав Косів.
Гра „Львів - місто майбутнього” – це інструмент генерації ідей. Вона стимулює формування нового образу. Також це комунікативний засіб, адже до неї буде залучено організації та окремих осіб. Гра пройде в три етапи: формування ідеї, тестування в реальному житті, презентація результатів. Наприкінці другого дня гравці та міські фахівці шляхом таємного голосування оберуть найкращу ідею. Зголоситися до участі у грі може будь-хто. Для цього потрібно до 20 лютого подати заповнену анкету. Протягом тижня група спеціалістів відбере 25 найкращих кандидатів, які і стануть учасниками гри.
„Наша фокус-група – це люди, які вже чогось навчилися і можуть поділитися досвідом. Це мають бути фахівці різних галузей. Цільова група – молодь 25-30 років. Проте обмежень ми не ставимо”, - зазначив координатор проекту Богдан Шумилович.
Гра „Львів – місто майбутнього” проходитиме в рамках 3-річної програми розвиту міст Східної Європи. Метою є покращення рівня життя з допомогою власне мешканців цих міст. Львів – перше місто в Україні, де проходитиме така гра. Проте вже на березень схожий захід запланований у Одесі. Організатори планують провести у Львові протягом року ще 5 таких ігор.
„Це не обов’язково має стосуватися одного об’єкту. Це мають бути ідеї розвитку одного міста в галузі екології, соціальної політики, економіки та іншого”, - прокоментував менеджер з питань комунікації та зв’язків з медіа Британської Ради в Україні Володимир Шейко.
Автори найкращої ідеї отримають приз, але який, поки що не розголошують. Уже подали на розгляд 5 аплікаційних заяв, також добровольці з Черкас зголосилися бути спостерігачами гри.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ