Азаров орієнтується на довготермінові інвестиції
Слухай онлайн
Економіка

Азаров орієнтується на довготермінові інвестиції

До Міністерства фінансів України продовжують надходити пропозиції провідних інвестиційних банків щодо випуску облігацій зовнішньої державної позики. Наразі Україна отримала уже 9 пропозицій від лідерів ринку. Про це повідомив Департамент інформації та масових комунікацій.

Інвестори одностайно відзначають стабілізацію економічної ситуації в Україні та суттєве покращення очікувань у зв’язку з приходом фахового Уряду та збалансованою, погодженою політикою Президента України, парламентської коаліції і Уряду. Банки звертають увагу на збільшення довіри до нашої держави, що відображається у стрімкому покращенні спредів українських цінних паперів. Велику зацікавленість вийти на український ринок виявили як європейські, так і американські, японські інвестори.

Коментуючи пропозиції інвестиційних банків, Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Уряд високо цінує зацікавленість системних інвесторів у відновленні роботи в Україні і вітає їх пропозиції.

«Економічна ситуація покращується, ми повертаємо фінансову стабільність, відновлена співпраця з Міжнародним валютним фондом, в проекті державного бюджету передбачено мінімальний можливий дефіцит, і ми чітко визначили джерела його фінансування», - заявив Прем’єр-міністр України.

З огляду на це, на переконання Миколи Азарова, Україна уже сьогодні може зосередитися на довготермінових інноваційно-інвестиційних проектах: «Україна нарешті прийшла до втілення структурних перетворень в економіці, отже, ми зацікавлені у довготермінових інвестиціях в масштабні, навіть амбітні проекти модернізації країни».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...