Слухай онлайн
Політика

Азаров повідомив про спробу державного перевороту

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що на даний момент в країні здійснюється спроба державного перевороту.

Відповідаючи в Давосі на питання журналістів, наскільки нинішні дії опозиції заважають роботі влади, Азаров сказав: "А як ви думаєте, якщо будівля Кабінету міністрів у облозі, захоплено будівлю Львівської обласної адміністрації. Проти нас діє не опозиція, а бойовики. Це треба розділяти. Справжнісінька спроба державного перевороту здійснюється, і всі, хто підтримує, цей переворот, повинні чітко сказати: "Так, ми за повалення законної влади в Україні", а не ховатися за мирними протестувальниками. Вже межа перейдена після того, як так звані мирні протестувальники застосовують "коктейлі Молотова і захоплюють державні будівлі".

Він також переконаний, що проведення дострокових президентських виборів в Україні на даний момент абсолютно нереально.

"Абсолютно нереально, бо у нас навіть менше ніж через рік за Конституцією, починаються чергові вибори. Як ви думаєте, чи можна в таких умовах проводити вибори, коли центр Києва практично зайнятий бойовиками? Про які вибори можна говорити, коли йдуть заворушення?" - сказав він.

Він підкреслив, що для початку потрібно стабілізувати ситуацію в країні та повернутися до нормального життя.

"Потім можна говорити про що завгодно, а зараз треба, насамперед, організувати нормальне життя в країні", - підкреслив він.

DT.UA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ