Слухай онлайн
Економіка

Банк „Універсальний” хочуть продати іноземцям

Тривають переговори щодо продажу контрольного пакету акцій банку „Універсальний” (Львів). Про це „Гал-info” повідомив начальник відділу маркетингу банку Володимир Вівчарівський.
За його словами, наразі рано говорити про те, наскільки швидко буде досягнуто домовленостей про продаж акцій, а також про вартість операції. „Процес триває. Це може відбутися зараз, а може і через півроку. Також рано говорити про вартість. Сума до підписання не називається”, — зазначив Володимир Вівчарівський.
Він також розповів, що в банку сподіваються, що акції будуть придбані іноземним інвестором. „Іноземний інвестор — це найкращий варіант, однак хто стане власником - наразі важко сказати”, — додав Володимир Вівчарівський.
ВАТ „Банк Універсальний” створено в 1994 році. Головний офіс ВАТ „Банк Універсальний” знаходиться у Львові. Банк представлений у дев’яти регіонах України. Основним пріоритетом є обслуговування фізичних осіб, а також малого та середнього бізнесу.
Станом на 01.01.2006 року активи банку становили 386 млн грн, валовий дохід – 58,8 млн грн, власний капітал – 70,6 млн грн, статутний капітал - 55 млн грн, депозити фізичних осіб – 236 млн грн, розмір кредитного портфеля – 300 млн грн.
Банк займає 64 місце серед українських банків за власним капіталом, 70 місце за розміром кредитного портфеля і 43 місце за розмірами депозитів фізичних осіб (серед 140 банків-членів Асоціації українських банків).
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");