Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Бельгійські військові готують базу Яворівського полігону для спільних навчань влітку

«Нещодавно на Яворівський полігон прибули військовослужбовці збройних сил Королівства Бельгія. Власне, вони прибули з метою узгодити, уточнити, розробити план сценарію навчань, які будуть відбуватись на початку літа», – про це в коментарі «Гал-info» повідомив начальник прес-центру ЗОКу Олександр Поронюк.
«Оскільки Яворівський полігон визнаний, як Центр міжнародного військового співробітництва, до цього звання він йшов десять років, адже відомо, що найперші навчання в незалежній Україні проводились саме на цьому полігоні, то планують, що тут  будуть проводитись і українсько-американські навчання. Водночас будуть відбуватись планові заходи щодо підготовки наших військових підрозділів для ротації у миротворчі контингенти. Знову ж таки будуть відбуватися курси гуманітарного розмінування, курси підготовки миротворчих підрозділів інших країн. Власне, саме для цього, у кінці минулого року – на початку цього року, і перебували у наших військовослужбовців колеги з багатьох країн світу», – зазначив прес-секретар ЗОКу.
За словами Олександра Поронюка, «міністр оборони України Анатолій Гриценко, перебуваючи в жовтні на Яворівському полігоні, дав вказівку керівникам Сухопутних військ розібратися і доповісти про можливість використання полігону з підготовки авіаційних підрозділів для того, щоб вони могли тут готуватися».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...