Слухай онлайн
Cуспільство

Бенедикт XVI привітав Мар’яна Кардинала Яворського з наданням йому докторату honoris causa

Папа Римський Бенедикт XVI привітав Мар’яна Кардинала Яворського, Львівського митрополита, з наданням йому Сенатом Папської Богословської Академії в Кракові докторату honoris causa. Про це повідомив офіційний сайт Римо-Католицької Церкви.
Текст листа подаємо нижче.
„Шановний Брате,
З радістю дізнався, що Сенат Папської Богословської Академії в Кракові постановив надати Тобі докторат honoris causa. Це знак визнання Твоїх заслуг як у адміністративному вимірі, так і в науковому. У якості першого ректора Академії Ти формував її структури і очолював викладацький колектив, докладаючи старань, щоб науковий рівень Академії постійно зростав. При цьому сам Ти як тонкий мислитель і педагог з витривалістю віддавався науці, відкриваючи, серед іншого, таємниці метафізики і філософії релігій. Я знаю, наскільки цінував Твої знання, мудрість і щиру дружбу Слуга Божий Йоан Павло ІІ. Я також вдячний за творчий вклад Твоєї праці у Папській Академії в Кракові. З вдячністю також думаю про Твою послугу у Церкві, що у Львові. Знаю, що часто ця послуга важка, вимагає саможертви і вразливості на добро Церкви і на потреби вірних. Знаю також, що Тобі ніколи цих Божих дарів не бракувало.
Розділяю Твою радість і сердечно Тебе поздоровляю. Через Тебе передаю свої вітання викладачам і студентам Папської Богословської Академії. Від серця благословляю Тебе і всіх учасників урочистості.
Ватикан, 2 червня 2006р.
Бенедикт XVI
Папа”
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");