Слухай онлайн
Cуспільство

Бездіяльність «ДВ Вейст-Груп» і «ДВ Екосвіт» розглянуть на міській комісія ТЕБ і НС

Сьогодні у мерії відбулася нарада під керівництвом Сергія Бабака, заступника міського голови Львова з питань безпеки міста, щодо несвоєчасного вивезення сміття компаніями ТзОВ «ДВ Вейст-Груп» і ТзОВ «ДВ Екосвіт».

Міська рада вжила оперативних заходів, щоб силами інших перевізників ТПВ, які працюють у Львові, було вивезено відходи з перенакопичених майданчиків у Сихівському, Шевченківському, Залізничному і Личаківському районах. Як наголошують у мерії, у зв’язку з неякісними і невчасно наданими послугами, мешканці вже мають право розірвати угоду цими перевізниками, і укласти угоду з іншими компаніями. Натомість бездіяльність ТзОВ «ДВ Вейст-Груп» і ТзОВ «ДВ Екосвіт» щодо якісного надання послуг із вивезення ТПВ буде винесено на розгляд міської комісії ТЕБ і НС для прийняття відповідного рішення. Їм загрожує вилучення з переліку компаній, які можуть працювати на ринку ТПВ у Львові.

«Сьогодні у Львові працює 7 перевізників ТПВ, які визначені рішенням виконавчого комітету виконавцями послуг. Впродовж останніх днів фіксуємо неякісне виконання функції із вивезення сміття компаніями ТзОВ «ДВ Вейст-Груп» і ТзОВ «ДВ Екосвіт». Ми неодноразово звертали увагу керівництву компаній на погану організацію роботи з вивезення сміття, навіть доводилося залучали інших перевізників, щоб вивезти сміття, яке утворювалося на майданчиках ТзОВ «ДВ Вейст-Груп» і ТзОВ «ДВ Екосвіт».

Однак, враховуючи, що ТзОВ «ДВ Вейст-Груп» і ТзОВ «ДВ Екосвіт» не вживають необхідних дій для покращення роботи, і ми далі маємо факти перенакопичення сміття на їхніх майданчиках, сьогодні була проведена робоча нарада під моїм головуванням, на якій озвучено, що їхня незадовільна робота є неприпустимою у місті Львові. Відповідно, у найближчі дні питання можливості подальшої роботи цих компаній на ринку надання послуг із вивезення ТПВ буде винесено на розгляд комісії ТЕБ і НС, де буде прийнято відповідне комісійне рішення. Їм загрожує вилучення з переліку компаній, які можуть надавати послуги із вивозити сміття у Львові", — наголосив Сергій Бабак.

За його словами, зі свого боку міська рада вжила оперативних заходів, щоб забезпечити вивезення перенакопиченого сміття з контейнерних майданчиків ТзОВ «ДВ Вейст-Груп» і ТзОВ «ДВ Екосвіт» силами інших перевізників ТПВ, які працюють у Львові.

«Одночасно хочу повідомити, що фізичні і юридичні особи, які мають договірні відносити з ТзОВ „ДВ Вейст-Груп“ і ТзОВ „ДВ Екосвіт“, і які незадоволені роботою цих перевізників, вже мають право переукласти угоду з іншими компаніями, які працюють на ринку ТПВ у Львові», — наголосив Сергій Бабак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ