Слухай онлайн
Cуспільство

Безвіз для України: польські прикордонники очікують зростання руху на 10%

У зв'язку із запровадженням з 11 червня безвізового режиму між Україною та ЄС на польсько-українському кордоні зросте особовий рух приблизно на 10% відсотків. Про це йдеться у відповіді Прикордонної служби РП у відповідь на інформаційний запит Укрінформу.

“Прикордонний візовий рух громадян України на сухопутній ділянці кордону (з Польщею — ред.) в 2016 році становив приблизно 10 млн подорожуючих. Оцінюється, що візова лібералізація призведе до зростання паспортного руху на приблизно 10%”,- повідомили польські прикордонники.

Прогнозується, що в результаті візової лібералізації може знизитися значення Місцевого прикордонного руху.

“Масштаби цього руху залишаться на тому ж рівні або зменшаться, додатково близько 1/4 людей скористається безвізовим рухом”,- зазначають польські прикордонники.

Повідомляється, що в 2016 році на 45% зріс прикордонний рух на повітряній ділянці польсько-українського кордону. Оцінюється, що тенденція до зростання цього руху збережеться і в цьому році.

“Спостерігається також зростання зацікавлення у громадян України подорожами залізницею і розбудовою мережі сполучень”,- наголошують у Прикордонній службі РП.

Водночас польські прикордонники звертають увагу на тенденцію до зниження загального прикордонного руху на польсько-українському кордоні упродовж перших кількох місяців цього року. Зокрема, зараз спостерігається зниження на 3% загального прикордонного руху і, зокрема, місцевого прикордонного руху — на 20%. Повідомляється також про зниження на 7,2% зацікавлення у подорожах в Україну громадян Польщі.

Польські прикордонники також звертають увагу на зростання паспортного руху на польсько-українському кордоні.

Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ