Слухай онлайн
Політика

Біля ЛОДА триває акція протесту

Навпроти головного входу у Львівську ОДА зібралося близько 10 молодиків та кілька недешево одягнутих мужчин, які через гучномовець вимагають від голови ЛОДА Петра Олійника унеможливити фальсифікації у місті Львові. Через гучномовець звучать заклики: „Пане Олійник, включіть світло на дільницях” та „Петро Олійник – не перетворюй Україну в Білорусь”. За словами одного з пікетуючих, не так давно одного з ідеологів кампанії „Роздуплись” Марка-Валерія Зброжика-Ланиці, люди, що зібралися, прийшли, щоб відстояти ту демократію, що здобули на Майдані і, „прочитавши в Інтернеті інформацію про те, що на окремих дільницях у Львові зник струм, ми вимагаємо, щоб голова ЛОДА Олійник зробив все можливе, щоб проблеми були вирішені”.
 Акція має вигляд вигуків у гучномовець синхронно з автосигналом кількох автомобілів, котрі стоять навпроти Львівської ОДА.
 Нагадаємо, за рішенням Личаківського районного суду, до 20 квітня біля приміщення Львівської ОДА не можна проводити жодних масових акцій. Керівник апарату ЛОДА Олександр Ганущин з 5 правоохоронцями вийшов до пікетуючих і пояснив  їм незаконність їхньої діяльності.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");