Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові в школах і садках з батьків збирають до 4 млн грн

Проаналізувавши звіти шкіл та дитячих навчальних закладів, ми виявили, що коштами батьків, так званими благодійними внесками, покривається приблизно 1/5 частини видатків на матеріальне забезпечення цих установ. Про це сьогодні, 5 жовтня, під час засідання сесії Львівської міської ради повідомив депутат Ігор Дякович, передає кореспондент Гал-інфо із сесійної зали.

За словами депутата, йдеться про "благодійні внески" та поточні ремонти, закупівлю канцтоварів, миючих засобів, засобів особистої гігієни тощо.

"На сьогодні, згідно з офіційними даними, ця сума становить близько 4 млн гривен", - сказав Ігор Дякович. 

Зважаючи на таку практику, яка склалась в закладах освіти Львова, Ігор Дякович вимагає від міської влади збільшити фінансування шкіл і дитсадків, а саме збільшити витрати  на матеріально-технічного забезпечення: на засобами для миття, особистої гігієни та на інші поточні потреби  - на 50 %. 

Також він просить невідкладно винести на засідання Львівської міської ради Програму охорони закладів комунальної власності гуманітарного профілю та передбачити повне фінансування цієї програми. 

Окрім того, депутат наполягає на тому, то слід збільшити суму на харчування для учнів пільгових категорій, а також учнів 1-4 класів.

Ігор Дякович попросив при формуванні бюджету на 2018 рік максимально врахувати бюджетні запити шкіл, забезпечити їх повне фінансування.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...