Слухай онлайн
Здоров'я

Близько 70% хворих, які потрапляють до лікарень з covid, – у важкому стані та мають багато ускладнень

Порівняно із хвилею захворюваності на коронавірус, яка була весною цьогоріч, осіння хвиля – значно складніша, медики фіксують збільшення кількості хворих у важкому стані. Зокрема, фіксують значно більші ураження легень, розвиток кровотеч, тромболітичні а також психологічні ускладнення – щоденно пацієнтів консультує психіатр. Про це під час брифінгу розповіла керівниця центру терапії лікарні швидкої медичної допомоги Марта Сайко. Про це інформує пресслужба ЛМР.

«В нас зараз є 381 пацієнт з коронавірусом, з них 15 – вакциновані, і їх перебіг – середньої важкості, тобто вони не є кисневозалежні. Тенденція поступлень така, що 70% хворих є у важкому стані. Ще весною кількість важких хворих була 50%, тобто половина.

Зараз бачимо більше ураження легень, хворі поступають з важкою дихальною недостатністю, мають депресії, неспокій. Кожного дня у відділ приходить консультувати психіатр, і якщо весною це були поодинокі випадки, то зараз це досить часто. Більше є ускладнень тромболітичних, за останній місяць трьом пацієнтам ампутували одну кінцівку. Є збільшення розвитку кровотеч – кишкових, маткових. Тобто відсоток ускладнень є більшим, ніж весною, і летальність також є вищою», - розповіла Марта Сайко, керівниця центру терапії лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ