Близько двох тисяч невиліковно хворих прийняв львівський Хоспіс від початку свого заснування
Слухай онлайн
Cуспільство

Близько двох тисяч невиліковно хворих прийняв львівський «Хоспіс» від початку свого заснування

Близько двох тисяч невиліковно хворих прийняла Львівська міська лікарня «Хоспіс» від початку свого заснування — повідомив «Гал-info» головний лікар «Хоспісу» Євген Москв’як. За його словами, переважно це соматичні і психоневрологічні хворі, пацієнти з больовими синдромами, а також хворі з новими злоякісними утвореннями.
«Перехід до незалежної України розбалансував систему охорони здоров’я в державі, надання невідкладної медичної допомоги на всіх ланках. Почали з’являтися такі хворі, які стали небажаними для лікарів, тобто пацієнти з невиліковними хворобами.

 Догляд за такими людьми вимагав особливого індивідуального підходу. Перед охороною здоров’я постала проблема - хто має займатися такими людьми. У 1994 році у Львові була відкрита лікарня «Хоспіс», яка фактично пацієнтів почала приймати у 1997 році через проблеми з приміщенням», — розповів Євген Москв’як.
 За словами головного лікаря «Хоспісу», однієї хоспісної служби для Львова вкрай замало, було в добре, якби в нашому місті функціонувало ще хоча б два-три хоспіси.
 Нагадаємо, сьогодні, 5 жовтня, — День хоспісної служби.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...