Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Близько сотні резервістів зі Львова вирушили на навчальні збори

Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
1/3
Сьогодні, 5 грудня, з військових комісаріатів Львова близько сотні резервістів відправились на навчальні збори у визначені військові частини. Про це з місця події повідомила журналістика Гал-інфо.

Як розповів у коментарі Гал-інфо військовий комісар Личаківсько-Залізничного об'єднаного військового комісаріату Андрій Дубовой, резервістів забезпечать усім необхідним.

«Після прибуття резервістів на збори у визначені військові частини, усі будуть забезпечені необхідним речовим майном та харчуванням, відповідно до передбачених норм», - запевнив Андрій Дубовой.

Він додав, що після закінчення навчання резервістам у військкоматах зроблять відповідні позначки у військових квитках.

Як повідомив речник Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк, сьогодні відбувається планова відправка резервістів оперативного резерву першої черги на навчальні збори.

«Навчання резервістів триватимуть від 15 до 20 днів. Тому до новорічних свят усі мають повернутися додому, до своїх сімей. Перші групи резервістів відправляли не лише у навчальний центр на Яворівський полігон, але й по цілій України відповідно до спеціалізації резервістів», - розповів Роман Поронюк.

Він додав, що до кінця року додаткових зборів резервістів наразі не планують. Відправки резервістів на навчання триватимуть ще до кінця цього тижня.

Роман Поронюк пояснив, що резервісти отримають грошові компенсації, передбачені чинним законодавством.

«Компенсація зарплати відбувається відповідно до чинного законодавства. За кожним резервістом, якщо він працює, закріплюється робоче місце. На період навчальних зборів також не використовується відпустка. Резервістам виплачують середньомісячну зарплату, яку вони заробляли. Окрім того, резервістам передбачена виплата за перебування в резерві і за проходження навчальних зборів», - пояснив речник.

Також він додав, що навчальні збори відбуватимуться в залежності від того, до якої частини потрапить резервіст.

«Кожен буде вдосконалювати свої навички відповідно за спеціалізацією. Окрім того, резервісти матимуть заняття із загальновійськових дисциплін: тактика, вогнева підготовка, тощо. Якщо вони потрапляють у бригади, то там є певне злагодження в підрозділах», - сказав Роман Поронюк.

Нагадаємо, що 3 грудня на навчальні збори відправилась перша група резервістів зі Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ