Слухай онлайн
Політика

Богдан Бедрило: це правильно, що міськрада надає партіям демократичного спрямування пільги на оренду приміщень під партійні офіси

Богдан Бедрило вважає, що це правильно, що міськрада надає партіям та громадським організаціям демократичного спрямування пільги на оренду приміщень під партійні офіси, — наголосив „Гал-info” голова ЛКО НРУ, депутат Львівської міської ради. Як переконаний Бедрило, за 15 років активної роботи на благо України вони це заслужили.
„Так, дійсно, Львівська міська рада протягом багатьох років практикувала надання пільг різним юридичним і фізичним особам. Спочатку це було хаотично, а депутати визначили категорії тих, хто може претендувати на ці пільги. Зокрема, це громадські організації, які зробили вагомий вклад в розвиток України: „Союз Українок”, „Товариство Лева”, товариство „Просвіта”, політичні партії демократичного спрямування, а також різноманітні організації інвалідів. Я сам голосував за це рішення, бо вважаю, що це цілком правильно. Звичайно, що такій партії, як СДПУ(о), наприклад, ніхто приміщень на пільгових умовах не давав би, а в НРУ, УНП нема стільки олігархів, які готові були б фінансувати ці партії і, зрештою, це добре. У всьому світі існує практика фінансування партій за рахунок державного бюджету, щоб це були справді ідеологічні об’єднання, а не об’єднання на принципах олігархії і гаманця, — наголосив Богдан Бедрило. — Проте ми всі розуміємо, що завжди так не може бути, тому і постало питання про пільгову приватизацію партійних офісів за 20% від їх вартості, а також 20% ПДВ”.
Нагадаємо, 6 грудня, на прес-конференції координатор Громадського форуму Львова Олег Мацех заявив, що міськрада дає преференції деяким партіям та громадським організаціям, надаючи їм приміщення під офіси в оренду за 5% нормативних нарахувань, а також дозволяє їм приватизацію за 20% від балансової вартості.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...