Слухай онлайн
Cуспільство

Богдан Панкевич складе повноваження депутата Львівської міської ради

Богдан Панкевич складає свої депутатські повноваження та залишається Почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові. Згідно з Регламентом, питання про складання повноважень буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відповідно до змін до наказу Міністерства закордонних справ України №111 «Про затвердження Положення про почесних (нештатних) консульських посадових осіб іноземних держав в Україні та консульські установи, що очолюються такими посадовими особами» (пункт 1.2), почесною консульською посадовою особою може бути громадянин України, який не є обраним до органу законодавчої влади та до органів місцевого самоврядування.

«Богдан Панкевич – це дуже фахова людина, з величезним досвідом у сфері місцевого самоврядування. Він, як ніхто інший, завжди першим говорив про ті болючі питання, які турбували мешканців Львова. Це дуже активна, як у громадському, так і у політичному плані людина. Ми вдячні йому за ту роботу, за ініціативу, яку він проявив, аби Львів був ще більше відкритим для світу, відкривши у нашому місті перше Почесне консульство Королівства Нідерландів», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповів сам Богдан Панкевич, Почесне консульство Королівства Нідерландів, яке відкрили у Львові, на той час було першим у нашому місті і другим в Україні.

«Почесне консульство Королівства Нідерландів у Львові відкрито 1996 року. Це було перше консульство, яке було відкрите як почесне у Львові, а також друге – в Україні на той час», - зазначив Богдан Панкевич.

Нагадаємо, Богдан Панкевич є Почесним консулом Королівства Нідерландів у Львові від моменту відкриття цього Почесного консульства. Він був обраний депутатом міської ради Львова не за мажоритарними округами, а по списках політичної партії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ