Слухай онлайн
Економіка

Борг ДП «Укрзалізничпостач» за отримані крани від ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» становить 900 тис. грн

Борг ДП «Укрзалізничпостач» за отримані крани від   ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» становить 900 тис. грн. Про це „Гал-info” сказав генеральний директор Дрогобицького заводу автомобільних кранів Валерій Левицький.
За його словами, керівництво заводу відмовилося від блокування залізниці та політичного страйку через їх неефективність, зараз йдуть переговори з керівництвом Львівської ОДА та Асоціацією роботодавців про вирішення конфлікту, яка склалася з Укрзалізничпостач».
Як повідомляло „Гал-іnfо”, 17 березня колектив підприємства ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» планував блокувати залізничні шляхи, через протермінування оплати ДП «Укрзалізничпостач» за поставлені крани.
Як зазначав раніше Валерій Левицький, за результатами тендера, оголошеного ДП «Укрзалізничпостач», переможцем на поставку п’яти автомобільних кранів в Донецьку, Південну, Придніпровську та Львівську залізницю визнано ДЗАК. Виходячи з умов договору, «Укрзалізничпостач» повинен був оплатити за поставлену продукцію впродовж 25 банківських днів (крани були відвантажені 19-20 грудня 2005 року). Термін оплати за п’ять кранів закінчився 30 січня цього року. Сума заборгованості ДП «Укрзалізничпостач» перед підприємством становить 2,160 млн грн. 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");