Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

«Бродівський завод сухого знежиреного молока» ввів в експлуатацію теплогенератор, який дозволяє виготовляти сухе молоко з вологістю 4%

ВАТ "Бродівський завод сухого знежиреного молока" ввів в експлуатацію теплогенаратор, який дозволяє виготовляти сухе молоко з вологістю  4%. Про це «Гал-info» повідомив голова правління підприємства Анатолій Биць.
«Теплогенератор дозволяє виготовляти сухе молоко з вологістю 4%, що відповідає європейським стандартам, до цього виготовляли сухе молоко з вологістю 5%», - сказав він.
За його словами, до введення в експлуатацію теплогенератора, для виготовлення сухого молока використовували обладнання, в якому молоко сушили за допомогою  гарячої пари, яке було дуже газозатратним. Для виготовлення однієї тонни сухого молока за допомогою гарячої пари використовувалося 851 м. куб газу, за допомогою теплогенератора  - витрати газу становлять 730-740 м. куб. «Витрати газу скоротилися на 20 відсотків»
Як зазначає Анатолій Биць при веденні в експлуатацію теплогенератора  середньодобове виробництво сухого молока  збільшилось на 20% з 6,8 тонни на добу до 8,2 тонни на добу.
На заводі планується збільшити середньодобове виробництво сухого молока з 8,2 тонн на добу до 8,5 тонни на добу, та зменшити витрати газу на виготовлення однієї тонни сухого молока з 740 м. куб. до 700 м. куб – додає Анатолій Биць.
Вартість теплогенератора 840 тис. грн, придбаний за кошти інвестора заводу.
ВАТ „Бродівський завод сухого і знежиреного молока” виготовляє масло, сухе знежирене молоко та соєве молоко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...