Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Буд Інвест Ком в базі доброчесних забудовників опинився одним з перших, - Сергій Собіль

Компанія «Буд Інвест Ком» відома як потужний та фінансово-стабільний будівельний холдинг, яка працює на ринку з 2011 року, та яка за цей час встигла здати в експлуатацію 12 будинків, продати більше ніж 580 квартир і понад 90 особняків та котеджів, а головне — заслужила  репутацію надійного та добросовісного забудовника.

Вельми показовим є й те, компанія «Буд Інвест Ком» однією з перших на Львівщині почала продавати квартири за новим законодавством про майбутні об’єкти нерухомості (МОНи) - у відповідності до Закону України «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому», що набув чинності 10 жовтня 2022 року.

Прокоментувати ці нововведення, а також розповісти про проекти, які втілює компанія та які пов'язані з продажем квартир по новим правилам, ми попросили  директора ТзОВ «Буд Інвест Ком» Сергія Собіля та головного інженера Мирослава Бобечка.

“Відповідно до цього закону, всі забудовники, хто отримав дозвільні документи на початок будівельних робіт після 10 жовтня 2022 року, мають продавати об'єкти незавершеного будівництва (квартири, комерційні приміщення, комори та інше) як МОН - майбутній об’єкт нерухомості. В реєстрі з’явилось таке поняття, як «спеціальне майнове право» на МОН, йдеться про різновид речового права. Загалом основна ідея закону полягає в  створенні правових механізмів для гарантування державою речових прав на об’єкти незавершеного будівництва та майбутні об’єкти нерухомості, захисті  прав інвестора (фізичної або юридичної особи).У зв'язку з цим вартує звернути увагу на таке поняття, як гарантійна частка будівництва об’єкта нерухомого майна, яку мають бронювати забудовники. Згідно з законом, її розмір може становити від 5% до 10%. Мова — про гарантування добудови відповідного об’єкта іншим забудовником - в разі неспроможності це зробити поточним замовником будівництва (зокрема внаслідок банкрутства, фінансової неспроможності)”, - розповів Сергій Собіль.

ЖК Південний DELUXE розташований в одному з екологічно чистих місць із захоплюючим видом на Львів

За словами директора  ТзОВ «Буд Інвест Ком», для того, щоб “мати МОН”, забудовники  мають пройти відповідну перевірку державними органами та  подати у Єдину державну електронну систему у сфері будівництва “повністю всі документи” - починаючи від містобудівних умов та обмежень і закінчуючи дозвільними документами, технічними умовами. Це в свою чергу означає, що дозвільні документи в забудовника в порядку, що він є надійним. Поміж переваг для клієнта — прозорість, можливість   перевірити той чи інший дозвільний документ на сайті ЄДЕССБ.

“На даний час квартири за договорами про МОНи ми продаємо  у ЖК Південний Deluxe та Falcone City. Можемо працювати в перспективі по державній програмі "єОселя", за сертифікатами "єВідновлення". Таке право компанія отримала фактично однією з перших, пройшовши держреєстрацію спеціальних майнових прав на об’єкти незавершеного будівництва.  Думаю, що у Львівській територіальній громаді ми увійшли у першу 20-ку таких забудовників, тих, хто після держреєстрації спеціальних майнових прав отримав  змогу та почав продавати об'єкти незавершеного будівництва за новим законодавством про МОНи. Зрозуміло, що число таких компаній постійно зростає.  Для тих, хто хоче працювати чесно,  цей закон, що дасть змогу створити базу доброчесних забудовників,  насправді є крутим. Як і для клієнтів, права яких він захищає. У зв'язку зі сказаним, варто наголосити, що “Буд Інвест Ком” в базі доброчесних забудовників опинився одним з перших”, - прокоментував Сергій Собіль.

Трохи інформації про вищеназвані проєкти компанії «Буд Інвест Ком».

ЖК Південний Deluxe на 144 квартири будується в Сокільниках, за готелем “Галіція” — в межах  житлового комплексу «Південний», який  розмістився на території понад 10 га, та де задля задоволення запитів клієнтів реалізовано проект змішаної забудови — спроектовано та зведено понад 100 котеджів та понад 15 багатоповерхових будинків. Йдеться про заселений житловий квартал з діючими об'єктами інфраструктури, поміж яких -супермаркет, аптека, перукарня, кафе, дитячі та спортивні майданчики. Прямо з кварталу — зручна транспортна розв'язка, курсує приміський автобус за маршрутом 199А (вул. Кульпарківська - ж/к "Південний").

ЖК Falcon City, що також розташований в Сокільниках,  розрахований  на 116 квартир. Комплекс передбачає сучасні дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї, зони відпочинку. Для автомобілів мешканців передбачено наземний паркінг під накриттям. Про зацікавленість «Буд Інвест Ком» у комфорті та якості життя своїх клієнтів свідчить також проєкт з створення мультифункціонального торгово-розважального центру Falcon.

За словами головного інженера «Буд Інвест Ком» Мирослава Бобечка, реалізовуючи проєкти ЖК Південний Deluxe та Falcone City, компанія передусім будує  репутаційні  об'єкти, демонструючи здатність будувати якісні, надійні  комфортні будинки. Для цього у будівництві використовуються  якісні та енергоефективні  матеріали. Все робиться для того, щоб  усі житлові комплекси мали енергоефективність класу В, що дозволяє забезпечити максимальний комфорт, енергозбереження та, відповідно, заощадити витрати власників квартир на комунальні послуги. Частиною вказаних проектів є облаштування  сучасних заїздів, систем відеоспостереження майбутніх ЖК, безшумні ліфти, безпечні покриття для дитячо-спортивних майданчиків, облаштування місць для зберігання дитячих візочків та велосипедів, також, зважаючи на реалії сьогодення, обов’язкове укриття та інклюзивність.

Ще один захопливий проєкт компанії “Буд Інвест Ком” з такими ж перевагами та особливостями - житловий  комплекс «Франко», що будується на вулиці Величковського у Рясне-2. Проєкт став можливим завдяки угоді між компанією «Буд Інвест Ком» та Львівським університетом імені Івана Франка, який надав під забудову земельну ділянку. Йдеться про будинок на 173 квартири, частина з яких у подальшому  будуть доступними працівникам університету за зниженою ціною.

ЖК Південний Deluxe та Falcone City, а також житловий комплекс «Франко» компанія планує здати в експлуатацію у четвертому кварталі 2025 року.

Зв'язатися з відділом продажу компанії «Буд Інвест Ком» можна за телефонами: 

+38 (067) 297-09-00
+38 (067) 837-53-54

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ