Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Будівництво концесійної дороги Львів-Краковець плануют розпочати цього року

2014 рік оголошений роком розвитку дорожньої мережі, зокрема доріг місцевого значення та дорожніх магістралей, в тому числі і на Львівщині. Про це розповів начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Микола Гнатів, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Цьогоріч в області планується реалізувати кілька пілотних проектів. Один із них – це будівництво концесійної дороги Львів-Краковець. Зараз тривають підготовчі роботи.

Будівництво цієї дороги дасть можливість створити нові робочі місця та залучити прямі інвестиції в розвиток регіону.

«Ми сформували перший варіант щодо пропозицій поточного року. Основні напрямки, які будуть розвиватися – це Львів-Радехів-Луцьк, Жовква-Червоноград, Ковель-Львів-Тернопіль, Львів-Бібрка-Івано-Франківськ. Ділянка дороги Турка-Ужоцький перевал та автомобільна дорога Бориня-Мохнате, будуть ремонтуватись в контексті підготовки до Олімпійської надії 2022 року. Вартість робіт становить 100 млн. грн.», – сказав Микола Гнатів.

Другий пілотний проект – передача на експлуатаційне утримання ділянки автомобільної дороги М-06 Стрий-Львів-Броди.

«Проект передачі на експлуатаційне утримання ділянки автомобільної дороги М-06 Стрий-Львів-Броди фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку. Так, 16 січня у Києві заплановано підписання угоди з переможцем торгів, що значно покращить стан автомобільної дороги та дасть змогу залучити кошти на ремонт і утримання цієї дороги», – повідомив М.Гнатів

Ще одним проектом на 2014 рік є ремонт місцевих доріг, який є на особистому контролі голови Львівської облдержадміністрації Олега Сала.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ