Слухай онлайн
Політика

Будинок на Соборній, 15, буде відновлено в історичному вигляді

Будинку на площі Соборній, 15 буде відновлений у попередньому історичному вигляді, оскільки він є пам’яткою архітектури, орендарі цього будинку вже працюють над складанням проектно-кошторисної документації – заявив сьогодні під час прес-конференції начальник управління комунального господарства Ігор Базарник.
Сьогодні, 29 червня  житловому будинку, що на площі Соборній, 15, на території колишнього Галицького ринку, близько 10 ранку впала несуча стіна висотою до 20 м, ширина якої – 15 м. Окрім того, завалився дах площею 80 м кв. Жертв немає. Повідомив прес-центр Головного управління МНС України у Львівській області. Зараз на місці події працює рятувальний підрозділ МНС, служби «Львівгазу», «Львівобленерго» та представники Галицької РДА. Стіна, яка впала, повністю знищила трансформаторну будку. За інформацією рятувальників, існує загроза подальшого руйнування будинку.
Будинок №15 на термін 25 років орендувало  ЗАТ “Технопарк ЛЗТА”. Цей будинок входить в майновий комплекс ринку “Галицький” і перебуває в аварійному стані. Крім типових обов’язків, орендарі зобов’язані замовити та виготовити  технічну документацію на усунення аварійного стану будівлі та забезпечити використання приміщень за призначенням як пам’яток архітектури, негайно приступити до усунення аварійного стану будинку №15, профінансувати відселення мешканців усіх квартир в будинку №15. Договори укладені за погодженням відділу охорони культурної спадщини Львівської обласної державної адміністрації.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");