Слухай онлайн
Cуспільство

Будинок на вул. Озаркевича, 4а визначений нововиявленою пам’яткою архітектури, - Онищенко

Будинок на вул. Озаркевича, 4а визначений нововиявленою пам’яткою архітектури, тому ТзОВ «Розвиток нерухомості» не повинно було розпочинати будь-які будівельні роботи на об’єкті, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«ТзОВ «Розвиток нерухомості» мало відкоригувати попередні проектні рішення, які були опрацьовані до визначення згаданого об'єкту як нововиявленої пам'ятки архітектури», - зазначила начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко.

«Будинок на вул. Озаркевича, 4а визначений нововиявленою пам’яткою архітектури рішенням консультативної ради відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА 27 листопада 2013 року. Про це було повідомлено власника будинку ТзОВ «Розвиток нерухомості». Відповідно ТзОВ «Розвиток нерухомості» мало б врахувати це рішення. Адже нововиявлена пам'ятка охороняється відповідно до ст. 14 Закону України «Про охорону культурної спадщини». Тобто, ТзОВ «Розвиток нерухомості» не мало розпочинати будь-які будівельні роботи на об’єкті та мало відкоригувати попередні проектні рішення, які були опрацьовані до визначення згаданого об'єкту як нововиявленої пам'ятки архітектури», - розповіла Онищенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ