Буняк не вважає що він вже переміг Львівську міську раду
Слухай онлайн
Політика

Буняк не вважає, що він вже переміг Львівську міську раду

Рішення Шевченківського районного суду міста Києва на користь Любомира Буняка сам екс-мер Львова не вважає перемогою. Однак буде діяти лише після того, як отримає рішення судової інстанції на руки. Про це Любомир Буняк повідомив у коментарі „Гал-info”.

„Яка ж це перемога? Це ще не перемога. Я людина спокійна, завжди говорю правду, ніколи не поспішаю і завжди дію обдумано. Я ще не отримав рішення суду на руки. Коли воно буде в мене, я пораджусь з юристами і ми обдумаємо наші подальші кроки. Я обіцяю, що діяти ми будемо”, – сказав Любомир Буняк.
Нагадаємо, Львівська міська рада програла суд колишньому міському голові Львова Любомиру Буняку і тепер повинна йому виплатити заробітну плату за півроку. Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив позов екс-голови Львова до міськради щодо незаконного звільнення його з посади і визнав рішення міської ради незаконним.
За словами екс-голови Львова, міськрада повинна йому виплатити близько 15 тисяч гривень.
«Я не знаю, яке буде продовження, я пораджуся з адвокатами. По-перше, мені виплатять заробітну плату за вимушену відсутність на роботі за 6 місяців», – зазначив Буняк.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...