Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Буняк не вважає, що він вже переміг Львівську міську раду

Рішення Шевченківського районного суду міста Києва на користь Любомира Буняка сам екс-мер Львова не вважає перемогою. Однак буде діяти лише після того, як отримає рішення судової інстанції на руки. Про це Любомир Буняк повідомив у коментарі „Гал-info”.

„Яка ж це перемога? Це ще не перемога. Я людина спокійна, завжди говорю правду, ніколи не поспішаю і завжди дію обдумано. Я ще не отримав рішення суду на руки. Коли воно буде в мене, я пораджусь з юристами і ми обдумаємо наші подальші кроки. Я обіцяю, що діяти ми будемо”, – сказав Любомир Буняк.
Нагадаємо, Львівська міська рада програла суд колишньому міському голові Львова Любомиру Буняку і тепер повинна йому виплатити заробітну плату за півроку. Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив позов екс-голови Львова до міськради щодо незаконного звільнення його з посади і визнав рішення міської ради незаконним.
За словами екс-голови Львова, міськрада повинна йому виплатити близько 15 тисяч гривень.
«Я не знаю, яке буде продовження, я пораджуся з адвокатами. По-перше, мені виплатять заробітну плату за вимушену відсутність на роботі за 6 місяців», – зазначив Буняк.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...