Слухай онлайн
Економіка

Бюджетники, гемодіаліз, потреби АТО, дороги, - пріоритети бюджету Львівщини

Пріоритетними напрямками в частині фінансування з обласного бюджету на 2015 рік будуть реалізація соціальних програм та програм постійного характеру, зокрема, які стосуються виплати зарплат бюджетникам, належне фінансування процедур гемодіалізу, забезпечення потреб АТО та ремонти доріг, повідомили прес-служба Львівської обласної ради.

За інформацією прес-служби, сьогодні, 15 січня, у Львівській обласній раді відбулися бюджетні слухання за участю депутатів обласної ради – членів комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних та обласних програм та рішень ради.

Під час слухань були обговорені фінансові показники проекту бюджету Львівської області на 2015 рік, а також механізм виділення коштів на реалізацію низки важливих програм. Зокрема, за словами голови постійної комісії з питань бюджетну, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослава Качмарика, для того, щоби максимально ефективно були використані кошти обласного бюджету на пріоритетні напрямки, необхідно також залучати в якості співфінансування грошовий ресурс районів та міст Львівської області.

На закінчення слухань депутати одноголосно вирішили рекомендувати на розгляд сесії обласної ради проект бюджету Львівської області на 2015 рік, а також його ухвалення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ