БЮТ має низку пропозицій до Нашої України щодо спільної опозиційної діяльності
Слухай онлайн
Політика

БЮТ має низку пропозицій до «Нашої України» щодо спільної опозиційної діяльності

БЮТ має низку пропозицій до «Нашої України» щодо спільної опозиційної діяльності. Про це кореспонденту «Гал-info» розповів нардеп, член парламентської фракції БЮТу Степан Курпіль, коментуючи слова Романа Безсмертного про перехід «Нашої України» в опозицію до уряду.
 «Я вітаю своїх колег «нашоукраїнців» з прийняттям рішення про перехід в опозицію. Відверто можу заявити, що у нас є низка пропозицій до блоку «Наша Україна» щодо спільної опозиційної діяльності», - наголосив Степан Курпіль.
 На запитання, чи має БЮТ напрацьовану угоду про спільну співпрацю, чи напрацьований план дій для спільної діяльності, Курпіль відповів: «БЮТ має вже напрацьований план дій. Свій план ми готові запропонувати «Нашій Україні» і прийняти та розглянути їхні пропозиції. Зрозуміло, що тепер працювати спільно з «Нашою Україною» буде легше, ніж до того».
 Нагадаємо, 3 жовтня, лідер фракції «Наша Україна» Роман Безсмертний заявив про перехід цієї політичної сили в опозицію, наголосивши, що «Наша Україна» чітко визначилася щодо своєї опозиційності до урядової коаліції та уряду.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...