Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

БЮТ на найближчому засіданні фракції позбудеться зрадників

БЮТ на найближчому засіданні фракції виключить тих депутатів, які голосували за відставку уряду. Про це на брифінгу у Верховній Раді заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

"Ті депутати нашої фракції, які голосували за відставку уряду на найближчому засіданні фракції можуть бути виключені. Я буду ставити питання на засіданні фракції, щоб вони були виключені раз і назавжди", - зазначив А.Кожем'якін.

Нагадаємо, 3 березня Верховна Рада України ухвалила постанову "Про відповідальність Кабінету міністрів України". За відповідне рішення проголосували 243 депутати (ПР - 172, БЮТ - 7, НУ-НС - 15, КПУ - 27, Блок Литвина - 19, позафракційні - 3) з 286 зареєстрованих у залі.

"Розглянувши питання про відповідальність Кабінету міністрів України за соціально-економічну ситуацію в Україні, відповідно до частини першої статті 87 Конституції України, Верховна Рада України постановляє: прийняти резолюцію недовіри Кабінету міністрів України", - йдеться в документі, передає РБК-Україна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ