Слухай онлайн
Політика

БЮТ підтримає Конституцію, яка нестиме гармонію, – Юлія Тимошенко

„Створення нової Конституції – це не є праця одного політика або навіть однієї політичної сили, тому ми розпочали цю роботу. Ми є практично ініціаторами цієї роботи”, – про це вчора, 5 лютого, під час прямого ефіру одного з київських телеканалів заявила лідерка БЮТ Юлія Тимошенко.
„Сьогодні ми гуртуємо навколо себе всіх аналітиків з інших політичних сил і фракцій, тих, хто, власне, добре знає конституційне право. Ми не маємо такої амбіції видати свій власний „пиріжок”. Ми будемо консолідувати політичні сили вже на рівні розробки Конституції, тому зараз я не знаю, якою саме буде ця Конституція. Одне знаю точно – це буде „рецепт” консолідації, а не „рецепт” моїх особистих бачень. Я вважаю, що баланс повинен бути і він полягає в тому, щоб був розподіл повноважень між владою і опозицією, тому що опозиція – це єдиний мотивований орган, який якісно проконтролює владу не залежно від того, хто там буде, якісно притягне до відповідальності владу”, – зазначила лідерка БЮТ.
„Я думаю, що за будь-яких обставин нам потрібен 301 голос у парламенті, щоб прийняти нову Конституцію. Хотілося би, щоб її написали фахівці, а політики сприйняли. Тому що, якщо політики будуть сідати писати Конституцію, то кожен буде писати її під прізвище, а я хотіла б, щоб Конституція була нарешті зроблена під інтереси країни та інтереси суспільства. Тому ми підтримаємо ту Конституцію, яка буде нести гармонію, а якщо цей парламент не здатний це зробити, значить, це зробить наступний парламент після дострокових виборів, в якому, до речі, скоріш за все, комуністів не буде”, – додала Юлія Тимошенко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ