Слухай онлайн
Політика

БЮТ розподілятиме свої міністерські посади 26 червня

Отримані за умовами коаліційної угоди міністерські посади, блок Тимошенко розподілятиме 26 червня, — повідомив „Гал-info” народний депутат, член політради БЮТ Андрій Шкіль. За його словами, поки що про не йшлося про якихось конкретних осіб, які можуть претендувати на ті чи інші портфелі. Відповідно, невідомо чи будуть в новому Кабінеті Міністрів хтось із львів’ян.

Нагадаємо, за умовами коаліційної угоди БЮТ відійшли портфелі: прем’єр-міністра, першого віце-спікера парламенту, міністра агропромислового комплексу, міністра економіки, міністра палива та енергетики, міністра вугільної промисловості, міністра будівництва та архітектури, міністра культури, міністра надзвичайних ситуацій, міністра охорони здоров’я, міністра фінансів, голови Фонду держмайна, голови Держкомітету телерадіомовлення.
„Наша Україна” натомість отримала посади: голову Верховної Ради, віце-прем’єра з регіональної політики, міністра праці, міністра промислової політики, міністра молоді та спорту, міністра внутрішніх справ, міністра юстиції, голови антимонопольного комітету.
Соціалістична партія своєю чергою отримала такі посади: першого віце-прем’єр-міністра, міністра екології, міністра освіти, міністра транспорту та зв’язку, уповноваженого у Верховній Раді з прав людини.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");