Слухай онлайн
Політика

Через непорозуміння всередині ЛОО „Вперед, Україно!” планують скликати Національну Раду партії – Юлія Лукіна

„Загострена ситуація всередині ЛОО партії „Вперед, Україно!” розглядається головою партії „Вперед, Україно!” у Києві, а також головою Центральної контролюючої комісії. Водночас планують скликати Національну Раду партії „Вперед, Україно!” для вирішення цього питання, оскільки сьогоднішня проблема є не тільки на Львівщині, а й по всій Україні”, – про це в коментарі „Гал-info” повідомила голова ЛОО „Вперед, Україно!” Юлія Лукіна.
 „Вчора, 4 лютого, відбулися нелегітимні збори Львівської обласної організації партії „Вперед, Україно!”, однак я не була присутньою цих зборах”, – зазначила Юлія Лукіна.    
Нагадаємо, що в п‘ятницю, 2 лютого, під час своєї прес-конференції на тему «Загострення ситуації всередині ЛОО «Вперед, Україно!» голова ЛОО ВГО «Антикримінальний вибір» Юлія Лукіна повідомила, що „Львівська обласна юстиція проводитиме перевірку легітимності протоколу і рішення щодо висловлення мені недовіри як голові ЛОО «Вперед, Україно!». Вона також повідомила, що працює на своїй посаді з 26 листопада 2006 року, де її було обрано головою на Конференції обласної організації політичної партії. За словами Юлії Лукіної, такі несанкціоновані рішення по зняттю голови ЛОО, а також 19 голів районних і міських організацій політичної партії «Вперед, Україно!» пов’язані з об’єднанням зусиль ВГО «Антикримінальний вибір» і «Вперед, Україно!» щодо участі у Громадському русі «Народна самооборона». Проте Юлія Лукіна переконує, що істинних причин висловлення недовіри вона не знає.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ